favorite_border
15 Jun 01:00 PM
Until 15 Jun

Eliminacje do Mistrzostw Polski – Neuroshima Hex

15 czerwca 2024 roku w Nowej Siedzibie Fundacji odbędzie się niesamowite wydarzenie – Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Neuroshime Hex! Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie i zmierzyć się z innymi zapalonymi graczami?
Przygotuj swoje strategie, przemyśl każdy ruch i pokaż swoje umiejętności taktyczne w tej dynamicznej i emocjonującej grze planszowej. Neuroshima Hex to świat, w którym technologia i postapokaliptyczna walka się złączają, a Twoje decyzje mogą zadecydować o zwycięstwie lub porażce.
W Turnieju eliminacyjnym czeka na Ciebie wiele niespodzianek! Spotkasz entuzjastycznych graczy, z którymi będziesz mógł wymienić się strategiami i wiedzą. Przeżyj niezapomniane emocje, adrenalina podczas rozgrywek, a także szansę na zdobycie tytułu mistrza Polski w Neuroshime Hex!
Nie musisz być doświadczonym graczem, aby wziąć udział. Turniej eliminacyjny to również doskonała okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z Neuroshime Hex. Przyjdź, dołącz do społeczności graczy i zanurz się w fascynującym świecie tej gry.
Nie czekaj dłużej! Zarezerwuj 15 czerwca 2024 roku w swoim kalendarzu i przygotuj się na niezapomnianą rywalizację. Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Neuroshime Hex czeka na Ciebie!
Do zobaczenia na planszy! 🎲✨
Scan QR Code